Pod Molpírom-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Smolenice

V riešení

Dá sa zabezpečiť oprava diery na ceste?

26. október 2021

Sauron

To by sa už mohlo poriešiť
08. november 2021

Peter

Mohlo, ale asi to ešte potrvá kým si to tu niekto všimne.☹️
08. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
09. november 2021

Odpoveď samosprávy

O uvedenom probléme samozrejme vieme, nevyhnutnú čiastočnú nápravu vykonáme v čo najkratšom možnom čase.

Anton Chrvala, starosta obce Smolenice
25. november 2021

Sauron

Aj ten bývalý pivovar by si majiteľ mohol už vymaľovať a porobiť si okolie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.