SNP-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Smolenice

Vyriešený
meno
Viera B 18. augusta 2020

Dobry den,
Chcem sa opytat ci sa bude riešiť chodnik ktory je väčšinou neprejazdny lebo ako matka s kocikom mam "menší" problem tadiaľto prechádzať. Je to skor parkovisko ako cesta

19. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Viera, vo Vami uvedenom úseku bude v krátkom čase osadená značka "Zákaz státia", čakáme na dodanie značky.

Anton Chrvala, starosta obce Smolenice
30. august 2020

Odpoveď samosprávy

Značky osadené

Anton Chrvala, starosta
30. august 2020

Jana

Ak sa pôjde z druhej strany, neviem, že som v jednosmerke a neplatí ani zákaz, to isté aj pred značkami...
31. august 2020

Odpoveď samosprávy

v tomto týždni budú osadené aj značky z opačnej strany

Anton Chrvala, starosta
05. september 2020

Andrej

Načo je tam detská zóna? Kvôli komu? Veď okrem ZŠ Smolenice v Smoleniciach na tom krátkom úseku Komenského nie je nikde. Príde mi to trochu prepych... a mrhanie peniazmi...
08. september 2020

Jana

Pán Andrej, ak máte vodičský, treba ho odovzdať a doučiť sa informatívne dopravné značky. Taká značka určite nikde nie je, ani v školskej zóne. Nemrhajte komentármi...
14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Osadené sú všetky značky, aj vodorovné značenie pred značkou "Zákaz státia"

Anton Chrvala, starosta obce Smolenice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.