Sládkovičova-zastávka MHD-poškodený cestovný poriadok

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Majo K. 11. júla 2021

Dobrý deň, prosím Vás o osadenie cestovného poriadku do zastávky MHD pri nemocnici. Takto tam vyzerá cestovný poriadok. Nič sa z neho nedá prečítať, pretože je to už staré a vyblednuté. Skoro ako biely papier... Preto Vás žiadam, aby došlo k náprave. Ďakujem.

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet.

Ing. Emil Špánik
vedúci výrobno-technického úseku
VPS SNINA, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.