Komenského-kanalizácia-potrebná úprava kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Michal 19. júla 2021

Dobrý deň, prosím Vás o vytiahnutie zrážkovej kanalizácie na Komenského ul. v smere od Billy ku svetelnej križovatke. Kanalizácia je veľmi nízko pod úrovňou cesty a je to veľmi nepríjemné ak tam vojde koleso auta alebo vbehne cyklista. Preto Vás žiadam o vytiahnutie kanalizácie do roviny s cestou a následné zaasfaltovanie okolia kanalizačnej vpuste. Ďakujem veľmi pekne za skorú opravu.

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet
Kto? Verejnoprospešné služby Snina, s. r. o.

Ing. Emil Špánik
vedúci výrobno-technického úseku
VPS SNINA, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania