Študentská-zastávka MHD-poškodený cestovný poriadok

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Robo G. 26. júla 2021

Dobrý deň, prosím Vás o výmenu starého poškodeného a nečítateľného cestovného poriadku na autobusovej zastávke pri pošte.
Taktiež Vás žiadam, aby sa zmapovali všetky zastávky MHD a doplnil/vymenil sa cestovný poriadok tak, aby bol jasne čitateľný a aby bol na každej zastávke MHD. Ďakujem.

28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

ďakujeme za podnet
Kto? Verejnoprospešné služby Snina, s. r. o.
Kedy? 3 štvrťrok

Ing. Emil Špánik
vedúci výrobno-technického úseku
VPS SNINA, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania