Vihorlatská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Barbora Kyselová 03. septembra 2019

Dobrý deň, chodník pre bytovým domom G1-G4 je v dezolátnom stave. Prosím Vás, kedy má mesto v pláne jeho rekonštrukciu?
Ďakujem,
Kyselová

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Finančné prostriedky na rekonštrukciu a dobudovanie chodníkov na rok 2019 sú už vyčerpané. Po schválení rozpočtu na rok 2020 a podľa objemu schválených finančných prostriedkov mesto Snina vypracuje zoznam akcií, ktoré sa budú realizovať v roku 2020 a ktoré v budúcnosti.

Ing. Jana Ihnátová
Oddelenie výstavby, ÚP, ŽP a SP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania