Palárikova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 25. septembra 2019

Prosím Vás o odstránenie kusov asfaltu vedľa chodníka na Palárikovej ul. vedľa škôlky... Ďakujem.

29. september 2019

Odpoveď samosprávy

Spoločnosti, ktoré vykonávali asfaltovanie chodníkov a ciest v meste Snina, boli vyzvané na odstránenie neporiadku, čo v najkratšej dobe.

JUDr. Adriána Karľová
Vedúca oddelenia správy majetku a služieb
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Asfalt popri chodníku na Palárikovej ul. vedľa škôlky bol odstránený.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.