Študentská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 27. septembra 2019

Prosím Vás o opravu alebo výmenu poškodenej lavičky pred bytovkou Študentská 1443/6. Ďakujem

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet na opravu bol postúpený na VPS s.r.o.
Kto? VPS, s.r.o.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca OSMaS
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Lavička bola opravená.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.