Študentská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 29. septembra 2019

Prosím Vás o doplnenie dlažby do kontajnerového stanovišťa pri 2.ZŠ. Ďakujem.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Snina eviduje viacero takýchto podnetov. Na vyriešenie tohto problému aj v iných lokalitách, mesto Snina hľadá a pripravuje systémové riešenie, ktoré môže spočívať aj osadením kamerového systému, resp. vybetónovaním podlahy.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dlažba bola doplnená.

S pozdravom
JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dlažba bola doplnená.

S pozdravom
JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania