Palárikova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 29. septembra 2019

Prosím Vás o opravu deravého kontajnera na komunálny odpad v kontajnerovom stanovišti pred bytovkou Palárikova 1627. Ďakujem.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol postúpený VPS, s.r.o..

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Poškodený kôš bol vymenený.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.