Študentská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 01. októbra 2019

Prosím Vás o opravu prepadávajúceho sa chodníka na Študentskej ul. neďaleko žel. priecestia. Ďakujem.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol postúpený VPS, s.r.o., nakoľko je táto spoločnosť správcom miestnych komunikácií.
Kto? VPS, s.r.o.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb
19. október 2019

Michal

Daná časť chodníka, ktorá bola poškodená, je už opravená. Podnet sa môže označiť za vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania