Palárikova-neporiadok-neodpratané konáre a lístie

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Michal 07. októbra 2019

Prosím Vás o odstránenie vyschnutých orezaných konárov stromov a veľkej kopy lístia a pokosenej trávy v areáli 2. ZŠ. Veľmi pekne Ďakujem.

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

O odstránenie vyschnutých orezaných konárov stromov a veľkej kopy lístia a pokosenej trávy v areáli 2. ZŠ sa škola ako samostatný právny subjekt stará sama. Daná požiadavka na odstránenie nie je správne adresovaná. Toto nie je podnet pre starostu.
Prajem pekný deň.

Ing. Marcela Miková
Vedúca oddelenia výstavby, ÚP, ŽP a SP
14. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný ZŠ Študentská. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie spôsobené technickým problémom.

S pozdravom


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o danom stave vieme a riešime ho v spolupráci s VPS Snina. Kopa lístia a konárov bude odvezená v najbližších dňoch.

S pozdravom
Mgr. Ivan Bandurčin, riaditeľ školy
25. október 2019

Michal

Dobrý deň, veľká kopa lístia a konárov je už odprataná. Podnet sa môže označiť za vyriešený. Ďakujem veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania