Študentská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Michal 07. októbra 2019

Prosím Vás o doplnenie po 1 ks kontajnerov na papier a tetrapacky, kovy. Súčasný stav nestačí, odpad sa hromadí niekedy mimo nádob. Ďakujem veľmi pekne.

09. október 2019

Odpoveď samosprávy

V tejto lokalite mesto Snina uvažuje o vytvorení kontajnerového stanovišťa a to z dôvodu, že tam dovážajú odpad aj iní obyvatelia mesta, ako sú obyvatelia priľahlých bytových domov. Podľa vyjadrenia spoločnosti, ktorá zabezpečuje odvoz TKO, na tomto mieste nefunguje separácia a ďalšia nádoba sa na toto miesto už ani nezmestí.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca oddelenia správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.