Vihorlatská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Michal 07. októbra 2019

Prosím Vás o osadenie dopravnej značky B 33 v smere od križovatky Palárikova X Vihorlatská ku križovatke Študentská X Vihorlatská. Autá stoja na hlavnej ceste, obmedzujú plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky. Ďakujem.

09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Cesta na ul.Vihorlatskej v Snine je cesta II. triedy č. 567 v správe SaÚV PSK. Státím na ul. Vihorlatskej nie sú porušované pravidlá o cestnej premávke. Vašu žiadosť evidujeme a bude posúdená.

Ing. Marcela Miková
Vedúca oddelenia výstavby, ÚP, ŽP a SP
14. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný Správe a údržbe ciest PSK. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie spôsobené technickým problémom.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
20. február 2020

Michal

Dobrý deň, podnet bol v mesiaci február 2020 vyriešený. Bola osadená dopravná značka zákaz státia. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.