Budovateľská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 21. októbra 2019

Prosím Vás o odstránenie už uvoľneného asfaltu z chodníka. Ďakujem.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vašu požiadavku evidujeme a pracujeme na jej vyriešení.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb
03. február 2020

Michal

Dobrý deň, daný chodník bol už dávno vyčistený (november 2019). Podnet sa môže označiť ako za vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania