Študentská-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Michal 04. novembra 2019

Dobrý deň, prosím Vás o vybudovanie parkoviska vedľa bytovky Študentská 1443/6 z priepustných zatrávňovacích kociek. Parkovacie miesta by sa tu veľmi hodili. Veľmi pekne Ďakujem.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Finančné prostriedky na dobudovanie parkovísk na rok 2019 sú už vyčerpané. Po schválení rozpočtu na rok 2020 a podľa objemu schválených finančných prostriedkov mesto Snina vypracuje zoznam akcií, ktoré sa budú realizovať v roku 2020 a ktoré v budúcnosti.

Ľuboslav Nosál
Poverený vedením MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania