Palárikova-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 15. novembra 2019

Dobrý deň, prosím Vás o osadenie lavičky v tomto úseku za bytovku Palárikova 1628/27. Ďakujem.

21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vašu požiadavku evidujeme a budeme sa ňou zaoberať.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lavička bola osadená dňa 13.12.2019.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.