Palárikova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Michal 15. novembra 2019

Dobrý deň, prosím Vás o lepšie upevnenie dopravnej značky na stĺp verejného osvetlenia. Dopravná značka je zle zavesená a pri silnejšom vetre búcha o stĺp. Zároveň Vás chcem poprosiť o vyčistenie tejto značky od fixky, ktorou bol dokreslený skateboard, ale aj hned vedlajšej rovnakej značky od špiny. Veľmi pekne Ďakujem.

21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol postúpený príslušnej organizácii, zodpovednej za údržbu dopraveného značenia, k náprave.
Prajem pekný deň.

Ing. Marcela Miková
Vedúca oddelenia výstavby, ÚP, ŽP a SP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania