Študentská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal 27. novembra 2019

Dobrý deň, prosím Vás o opravu nefunkčného VO na Študentskej ul. vedľa žel. priecestia. Dané VO už vyše dvoch týždňov nesvieti. Ďakujem.

28. november 2019

Vilo

Mišo, pokiaľ viem tak VPS je správca verejného osvetlenia v meste, majú svoju webovú stránku tak to treba napísať priamo im.

http://www.vpssnina.sk/2020/napiste-nam/
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet evidujeme a v súčasnosti sa ním zaoberáme.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb
12. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
VO bolo opravené dňa 6.12.2019.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania