Staničná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Jozef 22. januára 2020

Nefunkčných pár lámp pozdĺž Staničnej ulice.

24. január 2020

Vilo

Správca verejného osvetlenia v meste sú Verejnoprospešné služby. Majú svoju webovú stránku, tak to treba napísať priamo im, Vedia to operatívne odstrániť.

http://www.vpssnina.sk/2020/napiste-nam/
08. február 2020

Michal

Verejné osvetlenie bolo opravené (január 2020). Podnet sa môže označiť za vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.