Kpt. Nálepku-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Vyriešený
meno
Michal Gerboc 28. januára 2020

Dobrý deň prajem.
Chcem nahlásiť na ul. Kpt Nálepku nefunkčné dve pouličné svetla pri sebe je tam veľká tma, kedže tam chodia prevažne starší ľudia je dobre to opraviť. Je to svetlo č.domu 105/33 a č.domu 105/40
Ďakujem s pozdravom Michal

02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetné osvetlenie bolo opravené dňa 29.1.2020.

JUDr. Adriána Karľová
vedúca odd. správy majetku a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania