Stakčínska-most-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Neriešený
meno
Michal 01. júla 2020

Dobrý deň, prosím Vás o vyčistenie zanesenej krajnice na moste (je dosť špinavý), odtokových kanálov a rigolov na moste a chodníka pre peších na moste. Vopred veľmi pekne Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania