Rybnícka-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Neriešený
meno
Michal 01. júla 2020

Dobrý deň, prosím Vás o opravu úseku cesty na Rybníckej ul. respektíve na Rybníkoch na križovatke (smer Vihorlat Resort). Cesta je tam dosť veľmi rozbitá. Zároveň chýba tam dlhodobo aj vyznačenie priechodu pre chodcov, bolo by vhodné ho tam po odsúhlasení a rekonštrukcii cesty dostriekať. Viem, momentálna finančná situácia je aká je, tak pevne verím, že sa na to bude myslieť a ak to bude možné, že sa to čo najskôr opraví. Vopred Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.