Palárikova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Snina

Neriešený
meno
Michal 01. júla 2020

Dobrý deň, prosím Vás o vyčistenie dlhodobo zanesenej kanalizácie na Palárikovej ul. - pri vstupe na parkovisko pri bytovke Palárikova 1619/18. Voda do kanalizácie odteká veľmi pomaly a dlho. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.