Mlynská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Roman Šumák 21. októbra 2020

Zlý stav chodníkov a parkovacích plôch na Mlynskej ulici.

22. október 2020

Odpoveď samosprávy

Oddelenie výstavby a dopravy MsÚ SNV plánovalo v tomto roku realizovať opravu chodníka na Mlynskej ulici. Boli sme však upozornení SPP, a. s., o príprave stavebných prác na výmene plynového potrubia, ktoré vedie popod spomínaný chodník v najbližších dvoch rokoch. Bolo by neefektívne ak by sme teraz opravili chodník a o rok, dva by nám ho SPP rozbilo a nanovo zalátalo. Na základe týchto skutočností dôjde k rekonštrukcii chodníka až po výmene plynových potrubí.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk
22. október 2020

Vladimír

Tomu sa v Spišskej Novej Vsi hovorí chodník ?!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania