Sama Chalúpku-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Vraky dvoch áut ktoré tu stoja už vyše roka

18. november 2020

Marek Mere

Druhá fotka nejde zobraziť tak posielam ešte raz ..
19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dve osobné motorové vozidlá na Ul. Sama Chalúpky dnešným dňom budú zlikvidované, ďalšie vozidla ako OMV Mercedes na Sadovej ul. je zlikvidovaný. Na Duklianskej ul. vedľa Kauflandu je OMV Wolsfagen zlikvidované.
Na ďalších vozidlách prebiehajú zákonné lehoty na ich odstránenie na základe zaslaných výziev. Týka sa už len o pár vozidiel na území celého mesta.

S pozdravom

Ing. Marcel Garčár
náčelník MsP v Spišskej Novej Vsi
13. december 2020

Yana

Zdravim, pan garcar, viete nam prosim napisat ake znaky vykazovali tieto vozidla ktore boli odstranene? Lebo v niektorych predoslych pripadoch ste to nevedeli nejako zasadne vyriesit. A tuto podla foto sa javi ze ide o rovnake podmienky, no tieto OMV uz sa dali ODSTRANIT.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania