Slovenská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Roman Šumák 18. decembra 2020

Dobrý deň, hlásim zlý stav chodníkov na Slovenskej ulici od križovatky s Kollárovou, až po kruhový objazd pri Hotelovej škole.

18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
evidujeme tento chodník, avšak tento rok pre nedostatok finančných prostriedkov už nedošlo k jeho obnove. Uvažujeme s jeho obnovou pre r. 2021.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk
19. december 2020

Milan

Ale 40 000 na auto pre primátora sa našlo... Výsmech
20. december 2020

Vladimír

A 551tisíc na futbalový štadión sa našlo Výsmech !!!
25. január 2021

Roman Šumák

Slovenská-chodník-výtlk

26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozdeľovanie finančných prostriedkov nie je v kompetencii oddelenia výstavby a dopravy. Ako som už písal, oprava daného chodníka je naplánovaná v r. 2021.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania