Letná-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Peter 21. októbra 2021

Poškodený stĺp verejného osvetlenia, nebezpečenstvo dotyku so živou časťou.

02. november 2021

Odpoveď samosprávy

Svietidlo bolo provizórne opravené, nakoľko došlo k jeho celkovému poškodeniu, bude realizovaná výmene celého stĺpa.

Ing. Peter Hamrák
vedúci oddelenia komunálneho servisu

**************************
Mestský úrad
Oddelenie komunálneho servisu
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves
Tel: +421 53/4152 228
Mobil: +421 918 391 159
mailto:[email protected]
http://www.spisskanovaves.eu
16. november 2021

Peter

Poškodený stĺp na fotografii je pred Redutou (divadlom) vedľa pódia. Je vidieť, že v meste je veľa poškodených stĺpov verejneho osvetlenia
18. november 2021

Pavla Ráchelová

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

Pavla Rachelová
[email protected]
06. december 2021

Peter Hamrák

Dobrý deň, provizórne sme zabezpečili aj tento stĺp osvetlenia, nakoľko sa plánuje regenerácia tejto časti námestia, výmena stožiaru bude vykonaná počas rekonštrukcie.

Ďakujem

S pozdravom

Ing. Peter Hamrák
vedúci oddelenia komunálneho servisu

**************************
Mestský úrad
Oddelenie komunálneho servisu
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves
Tel: +421 53/4152 228
Mobil: +421 918 391 159
mailto:[email protected]
http://www.spisskanovaves.eu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania