Školská-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Neriešený
meno
Ni Ka 02. novembra 2021

Dobrý deň nedávno sa na danej križovatke montovalo odpočítavanie, chcem sa opýtať prečo to nefunguje? Môžete to dať opraviť alebo nastaviť aby to zase naspäť fungovalo tak ako to má?

02. január 2022

Rastislav Košík

Preco je tento podnet nerieseny bez odpovede? Stve to viacerych ludi. Ak uz boli na to dane peniaze malo by to fungovat. Normalne mesta to maju len Snv musi byt zasa vynimka.
10. január 2022

Pavla Ráchelová

Dobry den,

k podnetu samospráva do 14 dní nevložila odpoveď, status podnetu sa preto zmenil na "neriešený".

Pavla Rachelová
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania