Kamenárska-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Martin Sykora 19. novembra 2021

Dobry den prajem.Chcem poukazat na dlhorocny problem s mladezou na sidlisku zapad 1.Je to az neuveritelne co si dovoluju deti hlboko pod prahom dospelosti.Kazdy vecer vulgarna hudba do hlbokej noci cez reproduktory,pitie alkoholu,drogy.Fotka je jeden z mnoho pripadov...viem ze sa poupratovalo.Nestaci ked prejde raz za cas mestska policia.Prosim venujte sa tomuto problemu.Vela ludi si to praje,nie len majitelia garazi...Nechapem rodicov tych deti to im nevadi ze sa tulaju do neskorej noci a v akom stave prichadzaju domov?Dakujem

22. november 2021

Peter Hamrák

Dobrý deň,

lokalita bola vyčistená 15.11. pracovníkmi aktivačnej činnosti.

S pozdravom

Ing. Peter Hamrák
vedúci oddelenia komunálneho servisu

**************************
Mestský úrad
Oddelenie komunálneho servisu
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves
Tel: +421 53/4152 228
Mobil: +421 918 391 159
mailto:[email protected]
http://www.spisskanovaves.eu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.