Harichovská cesta-vytlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

výtlky sú už dlhodobo na zastávke Pod nemocnicou. "Možno je to súčasť historických vykopávok, ktoré sa realizovali v okolí zjazdu ku nemocnici." Tie mačacie hlavy by toho mohli byť dôkazom. 😉

28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
daná autobusová nika so zastávkou je súčasťou komunikácie v správe Košického samosprávneho kraja. Na potrebu opravy upozorníme Správu ciest so sídlom v SNV. Prípadné ďalšie podnety na komunikácie odporúčam pre rýchlejšie vybavenie smerovať priamo na stredisko Správy ciest.

Ing. Milan Mucha
Vedúci oddelenia výstavby a dopravy
Mestský úrad Spišská Nová Ves
28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Správa ciest Košického samosprávneho kraja pripravuje celkovú rekonštrukciu cesty II/533 (aj Harichovská cesta). V tomto období je v záverečnej fáze spracovávanie projektovej dokumentácie pre úseky cesty II/533 a II/536 odborne spôsobilou osobou, kde bude vyšpecifikovaný spôsob a rozsah opravy týchto komunikácií. Súčasťou tejto projektovej dokumentácie je aj vytvorenie nového prechodu pre chodcov, na Vami uvádzanom úseku cesty II/533, podľa súčasne platnej legislatívy, aj s vytvorením stredového ostrovčeka. Zároveň sú do projektu zahrnuté aj zastávky.

Ing. Bernadeta Dzubajová
referent oddelenia prevádzky
Riaditeľstvo SC KSK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania