Vrak vozidla E.M.Soltesovej

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
peter 16. septembra 2015

Dobry den,

na ulici E.M. Soltesovej pred vchdom c. 5 stoji uz niekolko mesiacov bez pohybu vozidlo s Levocskym ECV, ktore navyse parkuje cca 1 m od okraja, cim znemoznuje aj standardne parkovanie pre ostatne vozidla, kedze zuzuje sirku medzi obrubnikom a stlpom elektrickeho vedenia, ktory je o cca 7 m. dalej.
Prosim o preverenie ci vozidlo splna charakteristiku vraku a vyzvu majitela na odstranenie. Na tejto ulici je chronicky problem s parkovanim, ktory drzitelia takychto vrakov este viac komplikuju.

Dakujem

18. september 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Motorové vozidlo nemá platnú ani technickú, ani emisnú kontrolu. Jeho držiteľ bude ihneď upozornený na jeho odstránenie v stanovenej lehote.

JUDr. Michal komara, PhD.
náčelník mestskej polície

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania