Vrak vozidla E.M.Šoltésovej

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
peter 29. júla 2016

Dobry den,

na ulici E.M. Soltesovej opat pribudlo vozidlo s ECV mimo SNV, ktore nema platne STK a EK, dlhodobo stoji bez pohybu a zabera rezidentom parkovacie miesto.
Mozete prosim vyzvat vlastnika na odstranenie vozidla?

dakujem

09. august 2016

Odpoveď samosprávy

K vraku na Ul. E. M. Šoltesovej. Majiteľka motorového vozidla je z Košíc, telefonicky bola kontaktovaná, avšak bezvýsledne, preto sme podali oznámenie na Okresný úrad odbor pozemných komunikácií a dopravy, ktorý je kompetentný konať.




S pozdravom JUDr. Michal Komara, PhD., náčelník MsP
17. august 2016

Odpoveď samosprávy

Hliadka vykonala kontrolu motorového vozidla a zistila, že MV nemá platnú technickú a emisnú kontrolu. Po zadokumentovaní prípadu bola vec postúpená na riešenie Okresnému úradu, odbor cestných a pozemných komunikácií, ktorý je oprávnený ďalej konať.



JUDr. Michal Komara,PhD. náčelník Mestskej polície v Spišskej Novej Vsi

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania