Lavičky na detskom ihrisku na Rázusovej 56,58

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Iva 27. augusta 2016

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o pridanie lavičiek a odpadkových košov na detské ihrisko na Rázusovej ulici, nakoľko sa tu hraje dosť detí a na celom ihrisku je jedna lavička a žiaden kôš. Bolo by potrebné opraviť aj šmýkačku, lebo bolo povedané že ihriská budú každý pondelok upravované a zatiaľ tu nikto nebol. Ďakujem veľmi pekne

10. október 2016

Odpoveď samosprávy

Predmetné ihrisko na Rázusovej ulici bolo opravené. Konkrétne bol opravený drevený domček so skĺzom, drevený vláčik, zrekonštruovaná dopadová plocha a doplnený piesok. K požiadavke lavičiek a obnovu pieskoviska veľmi rád by som sa osobne stretol so žiadateľkou požiadavky. Môj kontakt Pavol Neuvirth, t. č.0915 314 256, oddelenie komunálneho servisu, MsÚ

Tomáš Hamráček
oddelenie komunálneho servisu
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves

Tel.: +421 53 41 52 232
Mob.: +421 908 643 065
http://www.spisskanovaves.eu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania