Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zničený chodník-cesta pri materskej škole E.M:Šoltésovej

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Matúš, 26. septembra 2016

Deti z miestnej škôlky by si zaslúžili mať pred škôlkou pekný chodník

13. október 2016

Odpoveď samosprávy

V prípade dostatku finančných prostriedkov je možné zrealizovať rekonštrukciu chodníka z budúcoročného rozpočtu. Tento podnet bude posunutý aj na rokovanie príslušného mestského výboru, ktorý určuje prioritné úlohy a požiadavky na začiatku kalendárneho roka.

Ing. Peter Susa
vedúci oddelenia výstavby a dopravy MsÚ

*********************************
Mestský úrad
Oddelenie komunálneho servisu
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves

Tel.: +421 53/41 52 228
mail: juraj.sad@mestosnv.sk
http://www.spisskanovaves.eu
21. november 2017

Matúš

Podnet je vyriešený. Ďakujem. Fotené 7. októbra.
21. november 2017

Matúš

Fotené 7. októbra 2017.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.