Neodhrnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Štefan, 16. februára 2018

Takto vyzerá chodník od Karpatskej po hlavnú cestu po ktorom deňne prejde veľa ľudí aj s kočíkom,cez cestu je to nebezpečné,lebo je tam zákruta po chodníku prejsť len ťaško.Hlavne ,že mesto platí za údržbu ciest a chodníkov.

22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Chodník bol očistený ručne.

Tomáš Hamráček
oddelenie komunálneho servisu MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.