Parkovanie na zeleni - detaskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Uzavretý
meno
Eva 28. marca 2018

Dobrý den. Chcela by som požiadať samosprávu o pomoc pri chránení zelene v okolí bytového domu na Gemerskej 18. Počas tejto zimy začali majitelia aut využívať kút pri detskom ihrisku , (ktorý nie je nijako chránený od cesty) na parkovanie áut. Po zmiznutí snehu však autá parkujú v tomto kútiku dalej a dnes je na tomto mieste kde bola tráva už len kopa blata vyjazdeného od áut. Chcela by som Vás poprosiť či by do tohoto rohu nemohlo mesto osadiť nejaký malý plotík , aký majú obyvatelia ostatných bytoviek alebo aspon nejaké betónové kvetináče, ktoré by bránili parkovaniu áut. Ďakujem. obyvatelka Eva

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme Vám za podnet. Aktuálne sme pre zabránenie prístupu na dané miesto uložili betónový kvetináč. Odporúčam Vám však v budúcnosti priamo kontaktovať mestskú políciu na tel. čísle 159, ktorá môže majiteľovi vozidla uložiť pokutu.


Tomáš Hamráček
vedúci odd. komunálneho servisu
13. apríl 2018

Marcela Koškovska

ano kvetinač tam je ale skuste vyriešiť aj parkovanie .Bola by som rada keby sa vytvorili aj parkovacie miesta lebo aj pribuda.Dakujem za odpoved

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.