Neupravená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Ján 28. marca 2018

Dobry den. Prosim vas, ako mame garazovat svoje auta na ulici Kozuchova ked sa cez vsetko to blato nevieme dostat do garaze? Firma ktora stavia v prilahlom areali byvalych kasarni, neustale tazkymi mechanizmami prechadza po travnatej ploche pred garazami. Prosim o zjednanie napravy, aby firma odstranila sucasny nevyhovujuci stav a zacala vyuzivat prisluchajucu cestu, nie travnik. Ocakavam odpoved. Dakujem

03. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto upozorní zhotoviteľa stavby, aby vykonal úpravu (spevnenie štrkom) medzi vstupnou bránou stavebnej lokality a miestnou prístupovou komunikáciou. Bohužiaľ, bez prejazdu pred cca štyrmi garážami medzi vstupnou bránou a komunikáciou to nie je možné.

S pozdravom

Ing. Peter Susa, vedúci oddelenia výstavby a dopravy MsÚ
04. apríl 2018

Ján

Dobry den
04. apríl 2018

Ján

Dobry den,
Riesenie nepovazujem za dostacujuce, kedze zhotovitel zasypal jamy materialom, ktory uz dnes je podmoceny. Navyse stale nieje respektovany prejazd tazkych mechanizmov po ceste. Mam pocit, ze naschval tieto auta prechadzaju po tráve a to az po 13.garaz v poradi od vstupnej brany na stavenisko! Stopa, kt.dnes ostala po nakladnom aute sa taha od brany staveniska, cez zasypane diery az po 13.garaz v rade bez zmeny smeru, cize priamo v linii. Pre mna arogancia a chybajuci respekt voci majitelom/najomcom garazi.
05. apríl 2018

Ján

Neupravena cesta 2

Neupravena cesta - doplnene fotografie "riesenia" stavebnika a pretrvavajuceho poskodzovania travnatej plochy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania