Odkrytý svetelný stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Marek 31. októbra 2018

Dobrý deň,
už niekoľko dní je pri chodníku na začiatku parkoviska odkrytá spodná časť verejného osvetlenia. Môže to byť nebezpečné pre deti a zvieratá. Prosím o zatvorenie a zaistenie krytu živých častí stĺpu. Ďakujem

02. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za zaslanie podnetu. Správca verejného osvetlenia bol upozornený na okamžité zabezpečenie krytu.

Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu
15. november 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený - viď foto


Tomáš Hamráček
vedúci odd. komunálneho servisu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.