Zaprášené semafory

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Marek 08. novembra 2018

Dobrý deň prajem,
vidíte aké svetlo práve svieti na semafore?
Prosím o vyčistenie semaforov od nánosom smogu, prachu, špiny, nakoľko je viditeľnosť farieb veľmi znížená, najmä ak oproti svieti slnko. Ide o semafor na hlavnej križovatke pri zimnej ulici.
Ďakujem pekne.

15. november 2018

Odpoveď samosprávy

Oddelenie komunálneho servisu zabezpečilo vyčistenie spodných svietidiel všetkých cestných svetelných signalizácií vrátane priechodov pre chodcov.

Ing. Peter Susa
vedúci odd. výstavby a dopravy
15. november 2018

Marek

Vďaka :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania