Schody

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
asertivator 28. novembra 2013

Oproti firme Emkobel na Rázusovej ulici je neschodné schodište. Majiteľ čaká kto prvý si tam zlomi nohy. Chcem požiadať mestsku policiu aby schody uzatvorila až do ich opravy! Ďakujem

28. november 2013

Odpoveď samosprávyHliadka Mestskej polície v Spišskej Novej Vsi dňa 28.11.2013 o 8.30 hod. opaskovala schody podľa požiadavky

JUDr. Michal Komara,PhD. náčelník Mestskej polície v Spišskej Novej Vsi
28. november 2013

Asertivák

A teraz budeme všetci pekne v teplučku v kancelárii na Mestsko úrade čakať kedy a kto to opravi. Veď podnet je predsa vyriešený, nie? "Ďakujem" vám za vašu námahu - fuj!!!
29. november 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Mesto má vedomosť o poškodenom schodisku, ktoré sa nachádza vedľa bytového domu na Rázusovej ul. č. 22 (oproti sídlu spoločnosti EMKOBEL, a. s. ) aj vďaka písomnej žiadosti občanov z mesiaca jún. Avšak vzhľadom k množiacemu sa počtu požiadaviek zo strany občanov na realizáciu, opravu a údržbu spevnených plôch a skutočnosť, že v danej lokalite sa tento rok do spevnených plôch a chodníkov už investovalo (chodník Rázusova č.16 - 28, chodník Rázusova č. 30, 32, 34, schodisko Rázusova č. 16, schodisko medzi Rázusovou č. 16 a 28) sme predmetnú žiadosť postúpili Mestskému výboru č. 7.
Za predpokladu, že Mestský výbor č.7 zaradí žiadosť o opravu schodiska a chodníka do prioritných plánovaných úloh na príslušný kalendárny rok a zároveň dostatku finančných prostriedkov zo strany mesta, bude možné pristúpiť k oprave schodiska a chodníka na Rázusovej ulici č. 22, 24, 26 budúci kalendárny rok 2014.
Zároveň podotýkame, že daná lokalita na Rázusovej ulici bola dlhé roky vo vlastníctve štátneho podniku Železorudné bane, preto mesto do tejto lokality neinvestovalo.

Mesto Spišská Nová Ves
03. február 2014

Asertivák

Môžte nás informovať, či je to zahrnuté v rozpočte do oprav na rok 2014?

Mestský výbor č. 7 - staré mesto (východ)
Predseda výboru: Tomáš Hamráček
07. február 2014

Tomáš Hamráček

Ďakujem za podnet. Dnes sa dostala táto požiadavka ku mne. Urgentne pôjdem na obhliadku, aby sme to v utorok na schôdzi mestského vyboru mohli prebrať. Určite to vsak bude zaradené medzi požiadavky mestského vyboru na rok 2014.
07. február 2014

Pavla Ráchelová

V pondelok 10. 2. 2014 sa uskutoční rokovanie predsedov mestských výborov s vedením mesta. V prípade, že MsV rozhodne o zaradení tejto požiadavky medzi prioritné na rok 2014, budeme Vás ďalej informovať o ďalších krokoch.

Ing. Andrea Jančíková,
kancelária primátora
28. máj 2014

Odkazprestarostu.sk

Podnet sme na základe aktuálneho stavu schodiska zmenili z vyriešeného na zaslaný.
30. máj 2014

Pavla Ráchelová

Oprava tohto schodiska je zaradená do rozpočtu mesta a bude v tomto roku realizovaná.

Mesto Spišská Nová Ves
09. september 2014

Odkazprestarostu.sk

Na základe najnovšej aktualizácie, ktorú nám zaslala samospráva mesta, považujeme podnet za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania