Za Hornádom-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Marek 02. apríla 2019

Dobrý deň prajem,
už niekoľko mesiacov je značne rozkopaná časť vozovky pod Tarčou. Jeden by si povedal, že u nás sa dá predsa na to zvyknúť - no nedá, ale nejdem riešiť prečo je to tak, hoci tomu nerozumiem. Ďalší problém, ktorý je potrebné riešiť ale je, že už niekoľko týždňov je miesto neoznačené, pričom diera zasahuje takmer polovicu pravého pruhu zo značnou hĺbkou výrezu, čo môže v prípade neobídenia spôsobiť vážne poškodenie nápravy vozidla, pričom obídenie bez zásahu do vedľajšieho pruhu je takmer nemožné.
Ďakujem.

04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Jedná sa o poruchu vodovodu. Výroba asfaltových zmesí začína až v tomto období. Preto definitívne spätné úpravy zabezpečí zodpovedná organizácia v termíne rozkopávkového povolenia, do konca mája. Mesto upozornilo viackrát na potrebu priebežnej údržby prekopávky, a snažíme sa aby firma uprednostnila termín spätných úprav tejto prekopávky aj vzhľadom na dôležitosť a frekventovanosť predmetnej komunikácie.

Ing. Peter Susa
vedúci oddelenia výstavby a dopravy
Mestský úrad Spišská Nová Ves
06. máj 2019

Marek

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania