Čergovská-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Stanislava 07. mája 2019

Dobrý deň,
Prosím o vyriešenie problému na ulici Čergovská smerom ku kostolu sa na kopci nachádzajú 2 kanalizácie, kde jednej chýba kanalizačný poklop a pri druhej kanalizácií sa začína rozpadávať cesta.
Poprosím o riešenie tohto problému z dôvodov, že je to nebezpečné ako pre autá aj pre ľudí keďže je to frekventovanejsia cesta kvôli kostolu.

06. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bo vyriešený.

Ing. Peter Susa
vedúci oddelenia výstavby a dopravy
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.