Púpavová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený
meno
Leoš Kopecký 10. júna 2019

Vychádzanie z Púpavovej na hlavnú cestu (J.Jánskeho) je pre vysokú nepokosenú trávu problematické, križovatka je neprehľadná. Problém sa opakuje z minulého leta.
Lokalita:
križovatka Jána Jánskeho a Púpavova (parcely 1084/2, 1097/7,1097/9,1097/12)

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Napriek tomu, že sa nejedná o pozemky vo vlastníctve mesta Spišská Nová Ves sme dňa 14.6.2019 zabezpečili pre zvýšenie bezpečnosti kosbu týchto trávnatých plôch.

S pozdravom



Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu
Mestský úrad Spišská Nová Ves
17. jún 2019

Leoš Kopecký

Ďakujem, v tom prípade by bolo dobré vlastníka vyzvať, aby svoje plochy udržiaval na vlastné náklady. Mestu ďakujem, kto tam chodí, vie aké náročné je vychádzať, keď je vysoký porast.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania