Rázusova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Neriešený
meno
Lukáš 21. júna 2019

Dobrý deň,
ako obyvateľov žijúcich v centre nášho krásneho mesta (Rázusova) nás už dlhodobo trápi neriešený problém zgrupovania sa mládeže na mieste za Emkobelom pri garážach, kde chýba osvetlenie príp. kamerový systém a pravidelný monitoring zo strany mestskej polície. Naša mládež na danom mieste najmä počas letných mesiacov konzumuje dennodenne alkohol (príp. iné návykové látky), počas víkendov sa hlučne a vulgárne správa počas celej noci aj o 3-4 nad ránom a po každom takomto nočnom záťahu ostáva na tomto mieste hromada odpadu, kt. následne mesto (resp. B-nova) z času na čas upratuje. Preto Vás žiadame o adekvátne riešenie daného problému. Obyvatelia, žijúci v tejto lokalite tam parkujú svoje autá, ich deti sa hrávajú v blízkom okolí a samozrejme ľudia sa snažia v noci spať...Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania