Štúrovo nábrežie-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Lucia Sukeníková 22. júna 2019

Chcela by som upozorniť na smetisko, ktoré sa nachádza na ihrisku blízko tesca v Spišskej Novej Vsi. Všade sú porozhadzované odpadky a na detskej preliezke sa dokonca nachádza exkrement. Boli sme tam asi pred troma dňami a sme nemilo prekvapení stavom ihriska. Myslím, že na takýchto miestach by sa nemali vytvárať takéto “smetiská”.

23. jún 2019

dodo

to patri tescu
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Majiteľom tohto detského ihriska je súkromná spoločnosť. Mesto Spišská Nová Ves momentálne neuvažuje o prevzatí daného ihriska do správy. Napriek tomu zpravidla zabezpečujeme upratanie okolia ihriska.

Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň.
Majiteľom tohto detského ihriska je súkromná spoločnosť. Mesto Spišská Nová Ves momentálne neuvažuje o prevzatí daného ihriska do správy. Napriek tomu zpravidla zabezpečujeme upratanie okolia ihriska.

Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania