Púpavová-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

Rozpadnuty kanál v strede cesty je tu oznaceny od jesene. Nie je uz najvyšší cas to po vyse pol roku dať do poriadku?

09. júl 2019

Ivana

Co znamena ze "nerieseny"? A je nejake vyjadrenie samospravy preco sa to neriesi???
10. júl 2019

Pavla Ráchelová

Dobry den,

kedze samosprava nereagovala v priebehu 14 dni od zaslania podnetu, system automaticky zmenil status na nerieseny. Nasledne administrator preposiela samosprave upozornenie, ze este nereagovali.

Pavla Rachelova
spisskanovaves@odkazprestarostu.sk
02. október 2019

Leoš Kopecký

po roku (problém pretrváva od minulej jesene) vyzerá situácia takto, mimo iné, problém je presne v dôsledku realizovanej prípojky pre nové domy (záruka padla, alebo je 60 mesiacov na stavebné dielo?). Označené to je svojpomocne, nezodpovedne, amatérsky a často sa stáva, že je značenie posunuté, keď ho zachytí auto. Bola sa tam pozrieť skupinka zodpovedných, ktovie na čo prišli. V zime tam bude ostrovček snehu ako to bude pluh obchádzať?
17. október 2019

Leoš Kopecký

problém sa rieši
26. október 2020

Leoš Kopecký

Púpavová-cesta-výtlk

sada výtlkov, ktorá pokračuje i v smere na Púpavovej, za posnažím sa dieram už ťažko vyhýba
28. október 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, dané výtlky sú v našom zozname. V súčasnosti spoločnosť vykonávajúca vysprávky finalizuje so stavebnými prácami na rekonštrukcii chodníka, následne po akcii sa bude venovať opravám výtlkov.

S pozdravom

Ing. Milan Mucha
vedúci oddelenia výstavby a dopravy, ŠFRB
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie 1
052 75 Spišská Nová Ves
---------------------------------------------------
tel.: 053/4152332
mobil: 0917 127 750
email.: milan.mucha@mestosnv.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania