Eleny Maróthy - Šoltésovej-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

Prosím o preverenie a prípadné odstránenie dlhodobo odstaveného starého auta pod plachtou, ktoré už niekoľko rokov bez pohnutia blokuje parkovacie miesto. Pneumatiky sú spojené s asfaltom a okolo uz rastie tráva. Ďakujem.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Hliadka vozidlo preverila, neporušuje žiaden právny predpis – má platné STK.
Andrej Boroň
zástupca náčelníka MsP SNV
16. október 2019

Ivan

Auto malo STK platné do 8/2019 no a je október a stále tam stojí bez pohnutia...
21. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet na dlhodobo odstavené motorové vozidlo bol dôkladne preverený, pričom dotknuté osoby konštatovali, že s motorovým vozidlom nie je možné manipulovať do ukončenia dedičského konania. JUDr. Michal Komara,PhD. náčelník MsP v Spišskej Novej Vsi

JUDr. Michal Komara,PhD. náčelník MsP v Spišskej Novej Vsi
21. október 2019

Ivan

Ahaa.. Ja chápem, že je v dedičskom konaní, no aj počas tohto obdobia sa s autom napr. môže jazdit, ak by to bolo pojazdne auto využívalo by sa, toto je vrak, ktorý zaberá verejné priestranstvo. Existujú možnosti ako ho zaparkovať niekam, kde nebude prekážať až do ukončenia dedičstva.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania