Brezová-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Zaslané samospráve
meno
Alojz 01. augusta 2019

Prasknuty asfaltovy koberec po celej sirke chodnika. Nakolko je to nedavno urobeny chodnik tak predpokladam ze bude este v zarucnej dobe. Prasklina sa nachadza nedaleko lampy s cislom 1343. vid. foto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania