Štúrovo nábrežie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Znečistenie Hornádu odpadom.

23. september 2019

Marek Mere

Klasika....
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Komunálny odpad bol z rieky Hornád vyzbieraný.

S pozdravom


Tomáš Hamráček
vedúci oddelenia komunálneho servisu
19. február 2020

Marián Solár

Štúrovo nábrežie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

V koryte rieky Hornád, sa nachádza rôzny odpad. Ďalšie odpadky a neporiadok je na brehoch a verejných priestranstvách v okolí rieky.
27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Vyriešené - všetky priestory boli aktivačnými pracovníkmi v dňoch 26. - 27. 2. 2020 vyčistené (foto v prílohe)

Ing. Tomáš Bobko, oddelenie komunálneho servisu MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania